Zawieszenie rozgrywek do 26 kwietnia

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się przedłużyć okres zawieszenia rozgrywek do 26 kwietnia włącznie. Komunikat dotyczy wszystkich rozgrywek piłki seniorskiej i młodzieżowej w naszym kraju.

Poprzedni komunikat – wystosowany przez władze PZPN-u odwoływał rozgrywki ligowe do 29 marca. Jednak w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego termin ten został wydłużony praktycznie do końca kwietnia. Oznacza to, że do rywalizacji ligowej wrócimy prawdopodobnie w długi weekend majowy.

Na oficjalnej stronie internetowej PZPN-u czytamy:

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, federacja będzie informować niezwłocznie po ich podjęciu.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin