Zmiany kadrowe w Jarocie

Zimowa przerwa w 3. Lidze przyniosła nam kilka ważnych zmian w pierwszym zespole Jaroty Jarocin. Zapoznajcie się z aktualną sytuacją kadrową ekipy trenera Piotra Garbarka.

Wiosną w Jarocie nie zobaczymy sześciu zawodników. Sebastian Lorek i Michał Grobelny trafili do Sokoła Kleczew. Natomiast w niższej klasie rozgrywkowej swoich sił spróbują Marcin Maćkowiak, Mikołaj Jankowski (Victoria Września) oraz Krzysztof Bartoszak (Luboński Luboń). Innego klubu szuka też Kacper Szaflarski, dla którego był to pierwszy sezon w jarocińskim zespole. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Pierwszym transferem JKS-u w zimowym okienku transferowym jest Adrian Ratajczyk. 20-latek przez ostatnie dwa sezony regularnie występował w Sokole Kleczew, w którym strzelił pięć goli na poziomie trzecioligowym. Młody napastnik jest wychowankiem Lecha Poznań. Przypomnijmy, że wcześniej trenować z pierwszą drużyną Jaroty zaczął Jacek Pacyński.

Jarociniacy pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrają w nadchodzący weekend z Pogonią II Szczecin. O ostatecznym kształcie kadry Jaroty na drugą część sezonu poinformujemy w osobnym komunikacie.

Jarota Jarocin
Centra Ostrów
Astra Krotoszyn
1:1
Jarota Jarocin