Zwycięski gol w Malborku [WIDEO]

Piękne trafienie z pierwszej połowy w wykonaniu Mateusza Molewskiego dało nam premierowe zwycięstwo sezonie 2018/19. Jarota Jarocin pokonała na wyjeździe Wierzycę Pelplin 1:0.

Decydująca akcja meczu miała miejsce w czternastej minucie gry. Wtedy technicznym uderzeniem niemal w samo „okienko” bramki popisał się 25-letni pomocnik. Jak się okazało później była to jedyna bramka w sobotnim spotkaniu w Malborku. Jarociniacy w całym pojedynku mieli więcej sytuacji strzeleckich, ale tego dnia w kilku akcjach zabrakło im wykończenia w polu karnym Wierzycy Pelplin. Podopieczni trenera Marka Nowickiego nie mają jednak prawa narzekać, bo cel postawiony przed wyjazdem został w stu procentach zrealizowany i trzy punkty trafiły na konto JKS-u.