Zwycięski mecz w Kamieniu

Od zwycięstwa rozgrywki ligowe w sezonie 2019/20 rozpoczęli piłkarze urodzeni głównie w 2007 i 2008 roku. Gracze z Akademii pokonali KS Kamień 5:3 w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej.

Podopieczni trenera Mirosława Czajki w obecnej kampanii mają okazję rywalizować ze starszymi rówieśnikami w kategorii wiekowej C2 Trampkarz. Sobotnie spotkanie dobrze rozpoczęło się dla jarocińskiej drużyny. Premierowego gola zdobył Jakub Szymanek w 15. minucie. Po godzinie gry było już 2:0 dla JKS-u. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Sierszulski. Ten rezultat utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy, choć sytuacji strzeleckich po naszej stronie nie brakowało.

Gospodarze po zmianie stron zdobyli aż trzy bramki – wszystkie z rzutów karnych!  Na szczęście taką samą ilością trafień w drugiej odsłonie mogli pochwalić się również piłkarze z Jarocina. Dwa skuteczne strzały oddał Dawid Dostatni, a raz futbolówkę do siatki skierował Jakub Szymanek. Ostatecznie sobotni pojedynek zakończył się wygraną Jaroty 5:3.

Drugi zespół trampkarzy młodszych w trakcie rundy jesiennej rozegra jeszcze siedem meczów o stawkę. Rywalami będą AP II Nowe Skalmierzyce, CKS Zbiersk, Prosna Kalisz, Żaki Taczanów, Gladiatorzy Pieruszyce i Pelikan Nowy Karolew.