
11 i 13 września 2017 roku odbędą się obowiązkowe okresowe badania lekarskie dla wszystkich zawodników grup młodzieżowych JKS Jarota Jarocin.
Brak ważnych okresowych badań lekarskich spowoduje, iż zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć w meczach ligowych swojej drużyny w sezonie 2017/2018. Prosimy o przybycie wszystkich naszych zawodników. Badania odbędą się w naszym budynku Klubowym.
Badania odbędą się według następującego harmonogramu: