Blastnet nadal sponsorem Jaroty

BLASTNET (ul. Wyszki 5B, 63-220 Kotlin) gra razem z Jarotą Jarocin! Wysoka jakość sprzętu, a także atrakcyjne ceny to domena naszego Sponsora.

Oferta blastnet obejmuje niezwykle szeroką gamę produktów z dziedziny IT. Jest po to, aby dostarczać wysokiej jakości sprzęt serwerowy (server, storage, workstation) oraz akcesoria serwerowe i sieciowe. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, dzięki czemu wykonuje swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Zespół tworzą pasjonaci IT. Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie i opiekę gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Ich kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach.

– Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjnąW naszej ofercie znajdziesz poleasingowy lub nowy sprzęt serwerowy dla swojego przedsiębiorstwa albo domowego laba w rozsądnych cenach. Zawsze traktujemy Klienta indywidualnie co pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie, czytamy na oficjalnej stronie internetowej – www.blastnet.pl.

Skorzystaj z oferty Sponsora JKS-u, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Gniewino
1:1
Jarota Jarocin