Dołącz do Workafford!

Workafford czeka właśnie na Ciebie! Sponsor strategiczny JKS-u to godny zaufania partner dla pracowników, którzy chcą znaleźć dającą im satysfakcję oraz odpowiadającą ich oczekiwaniom pracę.

Jesteśmy agencją zatrudnienia Workafford

Workafford to agencja zatrudnienia mająca swoją siedzibę w Poznaniu. Nasza firma doskonale zna realia współczesnego rynku pracy i skutecznie łączy pracowników z pracodawcami, ponieważ nasza oferta jest kierowana zarówno do osób poszukujących pracy, jak i przedsiębiorstw chcących zatrudnić pracowników.

Jaka jest rola Workafford?

W Workafford łączymy dwa światy – pracodawców zazwyczaj na zachodzie Europy oraz pracowników, zazwyczaj ze wschodu Europy. Do pracodawców należą państwa takie jak Polska, Niemcy czy Belgia, które są w stanie zagwarantować pracownikom wysokie wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy.

Workafford łączy pracodawców z pracownikami pochodzącymi głównie z takich krajów jak Ukraina czy Białoruś oraz innych państw wschodniej Europy. Perfekcyjne zrozumienie rynku pracy oraz potrzeb pracodawców pozwala nam na sprawne działanie i pomoc w każdej sytuacji.

Przyjdź do nas a my zajmiemy się formalnościami

W Workafford pomożemy Ci nie tylko znaleźć odpowiedniego pracownika, ale także dokonamy wszelkich starań i przeprowadzimy odpowiedni proces rekrutacyjny. Ponadto Workafford oferuje dwie formy zatrudnienia pracowników: leasing pracowniczy oraz u pracodawcy. Pierwsza z nich oferuje zatrudnienie pracownika w naszej firmie, to my zajmujemy się jego ubezpieczeniem i podatkami. Wtedy pracownik jest zatrudniony w Workafford, a pracodawca jedynie uiszcza konkretną opłatę. Druga opcja to typowe zatrudnienie w firmie pracodawcy. Wówczas dany pracownik przechodzi przez proces rekrutacyjny, następnie zostaje oddelegowany do pracodawcy, gdzie podpisuje umowę. Wtedy po naszej stronie leży samo wybranie pracownika, natomiast na barkach pracodawcy spoczywa podpisanie umowy oraz dopełnienie pozostałych formalności.

Kogo poszukujemy?

W Workafford rekrutujemy pracowników m.in. na stanowiska w branżach specjalistycznych, jak i ogólnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego kandydata na praktycznie każde stanowisko pracy.

Szukasz pracy? Zachęcamy do kontaktu z Workafford!

https://workafford.pl/kontakt

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Gniewino
1:1
Jarota Jarocin