Drugi zespół bez punktów w Odolanowie

Jarota II Witaszyce nie zaliczy do udanych meczu w ramach 22. kolejki Red Box Klasy Okręgowej. Ekipa pod wodzą trenera Matuszaka przegrała z Odolanovią Odolanów.

Tradycyjnie już w wyjściowej jedenastce rezerw zobaczyliśmy wyłącznie piłkarzy urodzonych w latach 2002-2007. Początek sobotniej rywalizacji nie przyniósł nam goli. Kluczowa dla losów meczu okazała się sytuacja z trzydziestej szóstej minuty, gdy futbolówkę w siatce ulokował Adam Kosnowicz. Po zmianie stron zespół JKS-u próbował odrobić straty, ale doświadczeni gracze z Odolanowa strzelili jeszcze dwie bramki, których autorami byli Kamil Czołnik i Mateusz Prokop. Ostatecznie więc miejscowi cieszyli się z upragnionych trzech punktów.

Rezerwy kolejne spotkanie o stawkę rozegrają już w najbliższy poniedziałek. 1 maja czeka ich rywalizacja z czwartoligowym Mieszkiem Gniezno w ramach 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Ten pojedynek odbędzie się na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej 6 w Jarocinie punktualnie o godz. 15:00.


Odolanovia Odolanów – Jarota II Witaszyce 3:0 (1:0)
1:0 – Adam Kosnowicz (36′)
2:0 – Kamil Czołnik (52′)
3:0 – Mateusz Prokop (84′)

Jarota II Witaszyce: Adam Sobczyk – Jan Ziętkowski, Antoni Maciejewski (65′ – Bartosz Borysiak), Łukasz Tomczak, Wiktor Mąka, Maciej Siekierski, Bartosz Marciniak, Kamil Woś, Stanisław Rutkowski (75′ – Norbert Merdziński), Tomasz Pilarczyk (82′ – Szymon Marcinek), Mikołaj Kowalski.

Jarota Jarocin
Wągrowiec
Polonia Kępno
2:1
Jarota Jarocin