
Janusz Niedźwiedź, szkoleniowiec Jaroty Hotel Jarocin ocenił mecz z Pelikanem Niechanowo. Oto co nam powiedział po porażce z wiceliderem rozgrywek III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
– Spotkanie było bardzo wyrównane i moim zdaniem powinno zakończyć się remisem, który nie skrzywdziłby żadnej ze stron. Obie drużyny miały sporą ilość stałych fragmentów gry, a jeden z nich w ostatniej sekundzie zadecydował o zwycięstwie gości. Teraz nie możemy rozpamiętywać tego meczu, ponieważ w piłce nie ma czasu na roztrząsanie porażek czy zwycięstw, gdy gra się co 3-4 dni. W sobotę przed nami kolejny trudny mecz, tym razem derbowy z Nielbą Wągrowiec i nasze myśli koncentrujemy na tym przeciwniku. Podrażnieni ostatnim meczem wyjdziemy w sobotę walczyć o zwycięstwo, które z pewnością podbuduje nas przed finałem Okręgowego Pucharu Polski z KKS 1925 Kalisz, mówił po spotkaniu z Pelikanem Niechanowo, trener Janusz Niedźwiedź.