
Niedosyt po porażce z Bałtykiem Gdynia czuje trener JKS-u. Janusz Niedźwiedź przyznaje, że jego drużyna dominowała w spotkaniu, ale nie była skuteczna w końcowej fazie ataku.
Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Jarocin po meczu z Bałtykiem Gdynia powiedział:
– Myślę, że dzisiaj zagraliśmy dobre spotkanie. W drugiej części gry zabrakło nam skuteczności. Niestety zmarnowaliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, gdy przegrywaliśmy 1:2. Dodatkowo straciliśmy dwa kuriozalne gole. Bałtyk w pierwszym kwadransie meczu pokazał się z niezłej strony, czego efektem była szybko strzelona bramka. W ostatnim czasie z tak dobrym przeciwnikiem nie graliśmy. Jeśli będziemy grali na podobnym poziomie, dołożymy skuteczność, to wierzę że z Torunia przywieziemy komplet punktów i zakończymy sezon na czwartym miejscu.