
W 10. kolejce III ligi zawodników Jaroty Jarocin czeka wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego. Spotkanie przeciwko miejscowej Centrze poprowadzi Katarzyna Lisiecka-Sęk.
31-letnia arbiter do sędziowania wróciła z początkiem sezonu 2017/18. Lisiecka-Sęk od wielu lat prowadzi mecze Ekstraligi Kobiet, a od początku 2015 roku jest arbitrem międzynarodowym. Dla sędziny z Wielkopolski będzie to trzecie spotkanie z udziałem jarocińskiej drużyny.
Początek sobotniego pojedynku w Ostrowie Wielkopolskim zaplanowano na godz. 15:00.