Maurycy Przybył wraca do Jaroty!

Maurycy Przybył ponownie został graczem JKS-u. 23-letni pomocnik reprezentował nasze barwy klubowe w rundzie wiosennej sezonu 2024/25. Miało to miejsce w rozgrywkach IV Ligi.

Urodzony 26 maja 2002 roku w Kaliszu zawodnik występuje na pozycji skrzydłowego. Od początku swojej kariery uchodzi za dynamicznego oraz dobrze wyszkolonego technicznie piłkarza. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Calisii. Następnie grał w Legionovii Legionowo, Pogoni Nowe Skalmierzyce, Centrze Ostrów Wielkopolski, Victorii Skarszew, Ożarowie Mazowiecki, Piaście Piastów oraz Ursusie Warszawa.

Witamy ponownie w Jarocinie i życzymy powodzenia!

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin