
Kolejny dobry mecz w rozgrywkach III ligi rozegrał Mikołaj Marciniak. Piłkarz Jaroty krótko podsumował występ swojej drużyny przeciwko Pelikanowi Niechanowo.
– Po zdobyciu bramki powinniśmy iść za ciosem, a my cofnęliśmy się i Pelikan to wykorzystał. Szkoda straconych punktów, bo mogliśmy ten mecz wygrać. Wierzyliśmy w zwycięstwo od początku, jednak tego dnia nie mieliśmy szczęścia i zabrakło nam w kilku akcjach skuteczności. Musimy teraz zregenerować siły, a nie ma na to wiele czasu, ponieważ już w sobotę derbowe starcie z Nielbą Wągrowiec, powiedział Mikołaj Marciniak.