Młodzicy starsi z drugim zwycięstwem

Zawodnicy trenera Piotra Krysia w najlepszy możliwy sposób odpowiedzieli na ostatnie porażki w Lidze Wojewódzkiej. Jarociniacy ograli na wyjeździe APR Kępno 1:0.

Dla obu ekip było to spotkanie rewanżowe z rundy jesiennej sezonu 2021/22. W pierwszym starciu górą byli piłkarze z Kępna, którzy na boisku sztucznym spółki Jarocin Sport zwyciężyli różnicą dwóch trafień (3:1). Najważniejsza akcja sobotniego meczu miała miejsce w końcówce pierwszej połowy. Wtedy futbolówkę do siatki skierował Szymon Nowak, który zapewnił ważne trzy punkty swojej drużynie na szczeblu wojewódzkim. Ta wygrana zawodnikom JKS-u z rocznika 2009 dała nadzieję na lepsze miejsce w ligowej tabeli.

Młodzicy starsi w kolejny weekend na własnym terenie podejmą SMS APR Ślesin. Faworytem będą goście, czyli aktualny lider rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej D1. Już w niedzielę, 17 października pierwszy gwizdek sędziego na boisku naturalnym „M2” rozlegnie się punktualnie o godzinie 13:00.


Liga Wojewódzka D1 Młodzik (9. kolejka – 9.10.2021 roku)
APR Kępno – Jarota Jarocin 0:1 (0:1)

Jarota Jarocin: Norbert Kot – Mikołaj Pajdowski, Adam Sieciński, Dawid Trochanowski, Piotr Gałązka, Aleksander Czajka, Michał Becela, Antoni Lewandowicz, Szymon Nowak.

Na zmianę wchodzili: Patryk Jakubowski, Krystian Aleksander, Anna Lis, Wiktor Pluciński.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Gniewino
1:1
Jarota Jarocin