Niedziela z Jarotą II

Piąty mecz w rundzie wiosennej sezonu 2022/23 czeka jarocińską młodzież w Red Box Klasie Okręgowej. Zespół rezerw na własnym boisku podejmie Płomień Opatów.

Niedzielne starcie będzie dla podopiecznych trenera Krzysztofa Matuszaka idealną okazją, aby podreperować swój dorobek punktowy w związku z ostatnimi porażkami w Łąkocinach i Koźminku. Młodzi piłkarze z Jaroty zajmują piąte miejsce w „Okręgówce”. Natomiast najbliższy rywal JKS-u zamyka ligową tabelę. Przypomnijmy, że żółto-czerwono-niebiescy w rundzie jesiennej rozbili Płomień aż 7:0. Wtedy okazałe zwycięstwo naszej drużynie zapewnili Miłosz Kowalski (3), Szymon Bogaczyk (2), Jakub Nowak oraz Mariusz Idziorek. Jak będzie teraz ? Oczywiście liczmy, że trzy punkty zostaną w Jarocinie!

Pojedynek z udziałem Jaroty II i Płomienia Opatów poprowadzi Michał Kałużny z Odolanowa. Na liniach pomagać mu będą Artur Marcinek oraz Paweł Galewski. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią spółki Jarocin Sport, a jego początek zaplanowano punktualnie o godz. 18-tej.

Centra Ostrów
Jarota Jarocin
Obra Kościan
0:0
Jarota Jarocin