Niesprawiedliwa porażka z liderem

Domowe spotkanie z Pelikanem Grabów w ostatnią środę zakończyło się porażką Jaroty II Witaszyce. Doświadczony zespół spod Kalisza ograł młodych piłkarzy z Jarocina.

Z przebiegu całego meczu końcowy wynik nie odzwierciedlał tego co działa się na murawie. Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka byli częściej w posiadaniu piłki, ale nie uniknęli indywidualnych błędów. Jarocińska młodzież stworzyła sobie kilka znakomitych sytuacji strzeleckich. Najlepsze z nich mieli Patryk Pech, Wojciech Lamprecht czy Mikołaj Kowalski, który przegrał pojedynek „sam na sam” z bramkarzem. Ostatecznie przeciwnicy z Grabowa nad Prosną ograli rezerwy JKS-u 3:0.

Dla Jaroty II była piąta porażka z rzędu w Red Box Klasie Okręgowej gr. 6. Obecnie żółto-czerwono-niebiescy zajmują siódme miejsce w tabeli. 7 maja najmłodszy zespół rozgrywek czeka konfrontacja z Masovią Krawszewice. To starcie rozpocznie się na boisku przeciwnika punktualnie o godzinie 15:00.


Jarota II Witaszyce – Pelikan Grabów 0:3 (0:1)
0:1 – Dawid Kuczyński (36′)
0:2 – Damian Błaszczyk (53′)
0:3 – Damian Błaszczyk (79′)

Jarota II Witaszyce: Mikołaj Marciniak – Antoni Maciejewski (80′ – Kamil Woś), Jan Ziętkowski, Szymon Bogaczyk, Mikołaj Kowalski, Krzysztof Matuszak, Bartosz Marciniak, Wiktor Mąka (52′ – Tomasz Pilarczyk), Patryk Pech (88′ – Mariusz Idziorek), Wojciech Lamprecht, Emil Jędraszak.

Centra Ostrów
Jarota Jarocin
Obra Kościan
0:0
Jarota Jarocin