Oddaliśmy pole gry rywalowi

Dominik Chromiński ocenił sobotnie spotkanie z Centrą Ostrów Wlkp.

Bez punków do Jarocina wrócili piłkarze JKS-u z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ulegli miejscowej Centrze 1:2. – Moim zdaniem lepiej zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie, ale nie graliśmy dziś dobrze jako drużyna. Źle weszliśmy w to spotkanie, za dużo oddając pola gry gospodarzom, tym samym szybko straciliśmy dwa gole. Później musieliśmy się odsłonić, czego konsekwencją były groźne kontrataki rywali – mówił tuż po ostatnim gwizdku sędziego, Dominik Chromiński.

Podopieczni trenera Marcina Woźniaka w najbliższą środę w 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski zmierzą się ze Stalą Pleszew. – Przed nami mecz pucharowy z zespołem występującym w Klasie Okręgowej. Oczywiście drużyna z Pleszewa postawi wszystko na jedną kartę i dla nich będzie to piłkarskie święto. Jednak to my jesteśmy zdecydowanym faworytem tego starcia i inny wynik niż nasze zwycięstwo nie wchodzi w grę, zakończył 24-letni zawodnik.

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin