Pierwszy remis trampkarzy starszych

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie siódmej kolejki I Ligi Okręgowej C1 z udziałem Jaroty Jarocin. Zespół trenera Jacka Pacyńskiego na wyjeździe zremisował z APR Brzeziny 2:2.

Trampkarze starsi JKS-u źle weszli w sobotnią rywalizację. To właśnie gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie. Jednak z każdą kolejną minutą nasi zawodnicy znacznie częściej byli w posiadaniu piłki i udokumentowali to sześćdziesiątej siódmej minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Bartosz Kowalski. Rywale natomiast potrafili zagrozić głównie po błędach jarocińskiej drużyny. I tak miejscowy APR na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem sędziego znów mógł cieszyć się ze strzelonego gola. Jednak ostatnie słowo należało do Jaroty. Dosłownie 60. sekund później ostatnią bramkę w tym pojedynku strzelił Wiktor Wencek. Ostatecznie więc mecz zakończył się remisem 2:2.

Jarociniacy zdobyli więc cenny punkt, ale zostali wyprzedzeni w ligowej stawce przez LZS Doruchów, z którym zresztą zagrają w następną sobotę na wyjeździe. W pierwszym starciu tych ekip piłkarze z naszej Akademii okazali się lepsi – wygrywając na inaugurację w Witaszycach różnicą jednego trafienia (2:1).

Liga Okręgowa C1 Trampkarz (7. kolejka – 9.10.2021 roku)
APR Brzeziny – Jarota Jarocin 2:2 (1:0)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Bartosz Kowalski, Oskar Andrzejewski, Danill Voloshyn, Mateusz Sierszulski, Krzysztof Cyfert, Wiktor Wencek, Kacper Szymanek, Michał Bierła, Kordian Nowak, Bartosz Mizera.

Na zmianę wchodzili: Kacper Porolniczak, Stanisław Mizerny, Leszek Kowańdy, Eryk Pluta, Kacper Schubert, Michał Borowczyk, Mateusz Lis, Filip Buchwald, Adam Grygiel.