Pierwszy zespół wznowił treningi

Podopieczni Pawła Krysia rozpoczęli okres przygotowawczy. Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2024/25 potrwają blisko dwa miesiące.

Nasi piłkarze swoją formę szlifują od 3 stycznia na obiektach spółki Jarocin Sport. Na pierwszych zajęciach zobaczyliśmy 21. zawodników, w tym dwóch piłkarzy testowanych. – Od połowy grudnia wszyscy zawodnicy pracowali na indywidualnych rozpiskach, więc cały zespół jest gotowy do ciężkiej pracy tej zimy, co pokazał pierwszy mikrocykl, gdzie wszyscy zostawili dużo zdrowia, podsumowuje pierwszy tydzień przygotowań, trener żółto-czerwono-niebieskich.

Jarociniacy na początku 2025 roku odbędą aż dziewiętnaście jednostek treningowych. Gracze JKS-u pierwszy sprawdzian formy czeka w sobotę, 18 stycznia o godzinie 14:00. Przeciwnikiem Jaroty będzie UKS Śrem.

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin