Piotr Garbarek: Lębork zagrał ambitnie

Piotr Garbarek ocenił starcie z miejscową Pogonią w ramach 14. kolejki III ligi gr. 2.

Kapitan jarocińskiej drużyny nie kryje rozczarowania pracą sędziów w przegranym meczu z Pogonią Lębork. – Kontrowersji w tym spotkaniu nie brakowało. Sędzia popełnił kilka poważnych blędów. Nie wiem za co żółtą kartkę dostał Mateusz Molewski. Dla mnie są to piłkarskie jaja, powiedział tuż po sobotnim meczu, Piotr Garbarek.

Piotr Garbarek pochwalił również rywali z Lęborka. – Trzeba pochwalić naszych rywali za ambicje. Wykorzystali swoje sytuacje i mogą cieszyć się z wygranej. Wracamy do Jarocina bez punktów. To pokazuje, że w tych rozgrywkach nie ma słabych drużyn. Przed nami teraz kolejny trudny mecz. Gramy przed własną publicznością z Chemikiem Bydgoszcz. Musimy pokazać, że jesteśmy dobrym zespołem i chcemy w ostatnich trzech spotkaniach punktować, dodał 37-letni obrońca Jaroty Jarocin.

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin