Piotr Skokowski: „Dziękuje za kołyskę”

Piotr Skokowski krótko podsumował wygraną w sobotnim meczu z Polonią Środa Wlkp. oraz zapowiedział, że jego drużyna pojedzie do Izbicy Kujawskiej po kolejne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi.

– Najważniejsze, że wygraliśmy kolejne spotkanie. Cieszymy się ze zwycięstwa, ponieważ toczyliśmy zacięty bój z Polonią do samego końca i dzięki naszej konsekwentnej grze zdobyliśmy dwie bramki na wagę trzech punktów, powiedział po meczu 31-letni zawodnik jarocińskiej drużyny.

Piotr Skokowski na dwa dni przed spotkaniem z Polonią został ojcem. Żona piłkarza urodziła w czwartek córkę.

– Dziękuje chłopakom za „kołyskę”. Otrzymałem sporo gratulacji od wszystkich osób związanych klubem. Chyba jestem najszczęśliwszym zawodnikiem po tym meczu, kontynuował piłkarz Jaroty Hotel Jarocin.

W najbliższą sobotę podopieczni Janusza Niedźwiedzia zagrają z Kujawianką Izbica Kujawska, która jest beniaminkiem i do tej pory nie wygrała żadnego spotkania.

– Na pewno Kujawianka przed nami się nie położy, ponieważ jest to początek ligi i każdy zespół szuka punktów. Pojedziemy do Izbicy Kujawskiej w roli faworyta. Chcemy kontynuować naszą serię zwycięstw. Zdajmy sobie sprawę, że teraz inne zespoły będą na nas patrzeć zupełnie inaczej, dlatego musimy się jeszcze bardziej zmobilizować i grać tak konsekwentnie jak w dotychczasowych spotkaniach, dodał Piotr Skokowski.

Jarota Hotel Jarocin po czterech kolejkach ligowych zajmuję drugie miejsce w rozgrywkach III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Czy piłkarz Jaroty jest zaskoczony wysokim miejscem w ligowej tabeli?

– Spodziewałem się, że będziemy wysoko w tabeli, chociaż mamy wąską kadrę, to uważam że mamy dobrych zawodników w zespole. Kwestią czasu było to, kiedy zaczniemy dobrze grać. Jednak uważam, że możemy grać jeszcze lepiej, zakończył Piotr Skokowski.

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Bałtyk Gdynia
1:2
Jarota Jarocin