Rezerwy muszą poczekać na kolejne punkty

Jarota II Witaszyce w ubiegłym tygodniu doznała nieznacznej porażki z LKS-em Jankowy. Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka jedynego gola stracili w ostatnich sekundach spotkania.

Młodzi zawodnicy z jarocińskiego klubu w defensywie zagrali tym razem zdecydowanie lepiej. Wiele wskazywało, że nasi piłkarze po dłuższej przerwie zapunktują w rozgrywkach grupy szóstej Red Box Klasy Okręgowej, ale tego dnia w dobrej dyspozycji był bramkarz rywali – zachowując w starciu z JKS-em czyste konto. Ostatecznie gola na wagę trzech punktów dla gości zdobył Damian Dwornik, który do siatki trafił w 90. minucie.

Przed rezerwami wyjazdowe starcie z czołowym zespołem „Okręgówki”. Takim na pewno jest GKS Grębanin, który wciąż się liczy w walce o awans do V ligi. Kolejny mecz z udziałem Jaroty II zaplanowano na 20 maja o godzinie 17:00.


Jarota II Witaszyce – LKS Jankowy 0:1 (0:0)
0:1 – Damian Dwornik (90′)

Jarota II Witaszyce: Mikołaj Marciniak – Tomasz Pilarczyk (82′ – Maciej Siekierski), Szymon Bogaczyk, Jan Ziętkowski, Mikołaj Kowalski, Wojciech Kryger, Łukasz Tomczak, Bartosz Marciniak (65′- Fabian Borkowski), Wojciech Lamprecht, Patryk Pech, Wiktor Mąka.

Centra Ostrów
Jarota Jarocin
Obra Kościan
0:0
Jarota Jarocin