
Trampkarze młodsi zakończyli sezon 2023/24 wysokim zwycięstwem w Grodźcu. Jarociniacy ograli tamtejszy Piast 8:2 i zdobyli tytuł wicemistrza rozgrywek II Ligi Okręgowej!
Żółto-czerwono-niebiescy zdominowali swojego przeciwnika w drugiej odsłonie. Po pierwszej części gry mieliśmy remis 1:1, co wyraźnie podrażniło ekipę dowodzoną przez trenerów Piotra Skokowskiego i Dawida Idzikowskiego. Najwięcej goli dla JKS-u strzelił Michał Hajdasz, który aż pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Oprócz niego do siatki trafili również Alex Qaasim, Natan Pawłowski oraz Franciszek Kiełb.
Jarociniacy w dziesięciu rozegranych wiosennych spotkaniach zdobyli osiemnaście punktów i wyprzedzili zespoły z Żerkowa, Kalisza, Chocza czy Grodźca. Lepsi od JKS-u okazali się wyłącznie zawodnicy Stali Pleszew.
II Liga Okręgowa C2 Trampkarz [RW] (10. kolejka – 16.06.2024 roku)
Piast Grodziec – Jarota Jarocin 2:8 (1:1)
Jarota Jarocin: Maciej Olszanicki – Victor Kaldare, Alex Qaasim, Natan Pawłowski, Franciszek Kiełb, Dawid Pawlak, Donacjan Zalewski, Michał Hajdasz, Marcel Bartkowiak, Olaf Kubot, Dominik Ratajczak.
Na zmianę wchodzili: Jakub Wasilewski, Miłosz Skrzypski, Stanisław Stasik, Maciej Zenker, Wojciech Przybył, Mikołaj Roszak, Alan Ciechelski, Piotr Mieloszyk, Bartosz Jerzyniak.