Słoma sędzią meczu z Pogonią

Pomorski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 20. kolejki III ligi gr. 2. Arbitrem sobotniego spotkania pomiędzy Jarotą Jarocin a Pogonią II Szczecin będzie Łukasz Słoma.

Sędzia z Poznania w obecnym sezonie prowadził dwa pojedynki z udziałem jarocińskiej drużyny. Nasi zawodnicy wówczas podzielili się punktami z GKS-em Przodkowo, a także wygrali z Górnikiem Konin. Łukasz Słoma w sumie prowadził siedem ligowych potyczek na szczeblu trzecioligowym w sezonie 2016/17.

W sobotnim meczu Jarota Jarocin – Pogoń II Szczecin na liniach pomagać mu będą Aleksander Guzik oraz Michał Arentewicz. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 15:00.

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin