Wygrana na początek zimowych przygotowań

W pierwszym zimowym sparingu zawodnicy Jaroty sięgnęli po zwycięstwo. Podopieczni trenera Pawła Krysia pewnie w roli gospodarza ograli UKS Śrem 4:2.

Początek meczu należał do gości ze Śremu, którzy do przerwy prowadzili 2:1. Jedynego gola dla nas w pierwszej odsłonie strzelił piłkarz przymierzany do gry w jarocińskim klubie. Po zmianie stron stroną dominującą byli już gospodarze. Stan rywalizacji na początku drugiej połowy wyrównał Paweł Skórski. Co ciekawe wychowanek Jaroty w końcówce spotkania jeszcze raz wpisał się na listę strzelców. Natomiast trzeciego gola dla JKS-u strzelił Nikodem Roguszczak. Tym samym nasi piłkarze mogli cieszyć się z pierwszej wygranej przed własną publicznością w okresie przygotowawczym.

Jarocinacy kolejny pojedynek sparingowy rozegrają 25 stycznia o godzinie 13:00 z Piastem Czekanów.


I mecz sparingowy / Jarocin, ul. Sportowa 6 – 18.01.2025 roku
Jarota Jarocin – UKS Śrem 4:2 (1:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk (27′ – Mikołaj Marciniak, 55′ – Zawodnik Testowany, 80′ – Jakub Woźniak) – Mikołaj Kowalski (60′ – Tomasz Pilarczyk), Krzysztof Matuszak (55′ – Stephan Kokhan), Vitalii Lysenko, Kacper Pietrzak (46′ – Miłosz Korzeń), Nikodem Roguszczak, Łukasz Tomczak (55′ – Nikodem Parus), Ivan Sukhenko, Oskar Olszewski (46′ – Paweł Skórski), Zawodnik Testowany (60′ – Michał Mądrzak), Zawodnik Testowany.

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin