Wyjechali do Starogardu

Punktualnie o godz. 13:00 do Starogardu Gdańskiego wyjechali piłarze Jaroty Jarocin.

Dla jarocińskiej drużyny będzie to pierwszy wyjazd w sezonie 2017/18 w dzień poprzedzający mecz ligowy. Oddalony od Jarocina ponad 300 km Starogard Gdański leży w województwie pomorskim. Piłkarze i sztab szkoleniowy nocować przed sobotnim pojedynkiem będą w miejsowości Zblewo, skąd w sobotę udadzą się bezpośrednio na Stadion Miejski im. Kazmierza Deyny.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Jarota Jarocin
Piast Czekanów
LZS Cielcza
0:3
Jarota Jarocin