Wyrównali klubowy rekord!

Z przytupem pierwszą część sezonu 2021/22 zakończyli podopieczni Pawła Krysia. Zespół JKS-u z rocznika 2006 w ostatnim swoim meczu ligowym w tym roku pokonał SKP Słupca 3:0

Wyrównali klubowy rekord sprzed siedmiu lat na szczeblu województwa! Dziesięć spotkań bez porażek to bilans drużyny B2, która ostatnio pewnie pokonała ekipę ze Słupcy różnicą trzech trafień. Ten pojedynek był rozgrywany w ramach 13. kolejki, ponieważ wcześniej został przełożony na prośbę gości. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 1:0. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Filip Cudak. Jarociniacy po zmianie stron szukali kolejnych swoich szans na podwyższenie prowadzenia. I tak gole strzelili Kacper Porolniczak i Monia.

Juniorzy młodsi B2 zmagania w Lidze Wojewódzkiej zakończyli na czwartym miejscu. Jednak ich strata punktowa do triumfatora całych rozgrywek wyniesie maksymalnie cztery „oczka”, co może tylko napawać optymizmem na rundę wiosenną, w której to nasi piłkarze powinni powalczyć o tytuł mistrzowski.

Liga Wojewódzka B2 Junior (13. kolejka – 17.11.2021 roku)
Jarota Jarocin – SKP Słupca 3:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Jarota Jarocin: Jan Wieczorek – Jakub Szymanek, Szymon Kolasiński, Wojciech Gałązka (87’ – Tomasz Bigos), Jakub Uniejewski, Filip Cudak (82’ – Mateusz Nicke), Przemysław Gościniak, Krystian Olejniczak (87’ – Kacper Monia), Nikodem Roguszczak (87’ – Kacper Florczak), Kacper Nowak (46’ – Radosław Raszka), Kacper Porolniczak (73’ – Igor Deichsler).