
W wieku 73 lat zmarł Sławomir Frąckowiak, który od samego początku był z naszym klubem. Przez wiele lat dbał o nagłośnienie każdego domowego spotkania w Jarocinie.
Jego pasja, oddanie i uśmiech na meczach żółto-czerwono-niebieskich zawsze pozostaną w naszej pamięci. O dacie pogrzebu poinformujemy w osobnym komunikacie.
Pogrążonej w żałobie rodzinie wyrazy współczucia składa JKS Jarota Jarocin.