Zwycięski mecz z Kobylą Górą

Aż dziewięć goli zobaczyliśmy w spotkaniu sparingowym z udziałem Jaroty i ZEFKI. Lepsi w nim okazali się gospodarze, którzy zaprezentowali się z dobrej strony tle ekipy z Kobylej Góry.

Goście w pierwszej połowie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale żółto-czerwono-niebiescy potrafili odpowiedzieć po golach autorstwa Mateusza Hałasa, Dawida Idzikowskiego i Łukasza Tomczaka. Co ważne wszystkie te trafienia mogły cieszyć oko jarocińskich fanów, ponieważ były niezwykle widowiskowe. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Natomiast obie drużyny strzeliły po dwie bramki. Dla JKS-u na listę strzelców wpisał się Miłosz Kowalski, który wykorzystał rzut karny, a wynik sobotniego pojedynku ustalił Dawid Idzikowski.

Jarociniacy za tydzień zmierzą się z LKS-em Ślesin. Podopieczni trenera Piotra Garbarka przed rozgrywkami pucharowymi i ligowymi mają w planach mecz przeciwko Warcie Śrem (2 marca).


Jarota Jarocin – ZEFKA Kobyla Góra 5:4 (3:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek, Piotr Stachowiak, Dariusz Walczak, Mikołaj Kowalski, Łukasz Tomczak, Dawid Idzikowski, Miłosz Kowalski, Mateusz Hałas, Jacek Pacyński, Zawodnik Testowany.

Na zmianę wchodzili: Mikołaj Marciniak, Wiktor Mąka, Jakub Bolek, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski, Marcel Maćkowiak.

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Wiara Lecha
3:1
Jarota Jarocin