INFORMACJE

Akademia Piłkarska „Jarota” Jarocin jest wyjątkowym projektem skierowanym do wszystkich dzieci, chcących rozwijać się piłkarsko. Nasz projekt ma na celu kompleksowe wyszkolenie zawodników, którzy będą posiadali charaktery – lepszych, ambitniejszych i bardziej świadomych wyzwań jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika. Pod opieką ośmiu trenerów trenuje 150 piłkarzy. Młodzi futboliści doskonalą swoje umiejętności na obiektach sportowych spółki Jarocin Sport, a dodatkowo latem i zimą wyjeżdżają na obozy sportowe oraz uczestniczą w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Wielkopolski ZPN. 

Pod koniec 2019 roku otrzymaliśmy złoty certyfikat w programie certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. To wyróżnienie daje pewność rodzicom, że nasza Akademia spełnia standardy szkoleniowe. Przede wszystkim jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia młodych piłkarzy. Najwyższe oznaczenie otrzymało zaledwie szenaście klubów w województwie wielkopolskim! Nadane certyfikaty obowiązują do 30 czerwca 2021 roku.

Opłaty, jakie wiążą się z zapisem dziecka do Akademii:

Opłata za prowadzenie szkolenia piłkarskiego wynosi 100 zł miesięcznie i należy ją wpłacać do 10 każdego miesiąca, u danego trenera lub przelewem na konto klubowe. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko zawodnika oraz miesiąc za jaki jest opłacana składka.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto bankowe:

Nr konta: 82 8427 0009 0022 6530 2000 0001
Jarociński Klub Sportowy „Jarota” Jarocin
ul. Sportowa 6
63-200 Jarocin

UMOWA RODZICA Z AKADEMIĄ JKS „JAROTA” JAROCIN [PDF]