INFORMACJE

Akademia Piłkarska Jaroty Jarocin jest wyjątkowym projektem skierowanym do wszystkich dzieci, chcących rozwijać się piłkarsko. Nasz projekt ma na celu kompleksowe wyszkolenie zawodników, którzy będą posiadali charaktery – lepszych, ambitniejszych i bardziej świadomych wyzwań jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika. Pod opieką dwunastu trenerów trenuje 250 piłkarzy. Młodzi futboliści doskonalą swoje umiejętności na obiektach spółki Jarocin Sport, gminnych orlikach, jarocińskich halach sportowych, a dodatkowo latem i zimą wyjeżdżają na obozy sportowe oraz uczestniczą w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. 

Pod koniec 2019 roku otrzymaliśmy złoty certyfikat w programie certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. To wyróżnienie daje pewność rodzicom, że nasza Akademia spełnia standardy szkoleniowe. Przede wszystkim jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia młodych piłkarzy. W tej chwili najwyższe oznaczenie ma zaledwie pięć klubów w województwie wielkopolskim! Oprócz nas są nimi Warta Poznań, Polonia Środa, Ostrovia Ostrów i PKS Racot. 

Opłaty, jakie wiążą się z zapisem dziecka do Akademii:

Opłata za prowadzenie szkolenia piłkarskiego wynosi 130 zł miesięcznie i należy ją wpłacać do 10 każdego miesiąca przelewem na konto klubowe. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko zawodnika oraz miesiąc za jaki jest opłacana składka.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto bankowe:

Nr konta: 82 8427 0009 0022 6530 2000 0001
Jarociński Klub Sportowy „Jarota” Jarocin
ul. Sportowa 6
63-200 Jarocin

UMOWA RODZICA Z AKADEMIĄ JKS „JAROTA” JAROCIN [PDF]