Nieskuteczność przyczyną porażki

W swoim dziesiątym meczu ligowym w rundzie wiosennej drużyna trampkarzy młodszych przegrała z UKS-em Śrem 1:2.  Spotkanie było rozgrywane w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej.

Podopieczni Jacka Koleckiego w pierwszej połowie posiadali optyczną przewagę. Rywale ograniczyli się do kontrataków, po których strzelili dwie bramki. Zespół JKS-u był nieskuteczny, a na domiar złego kilka świetnych interwencji zapisał na swoim koncie bramkarz ze Śremu. Po przerwie gola kontaktowego zdobył Łukasz Tomczak. Ten sam zawodnik mógł doprowadzić też do wyrównania. Ostatecznie młody napastnik nie wykorzystał rzutu karnego i trzy punkty trafiły na konto rywali.

– Szkoda nie wykorzystanych szans. Jeżeli chodzi o wynik, to oczywiście żałujemy straconych punktów. Z przebiegu całego spotkania możemy być zadowoleni z naszej postawy na boisku. Bardzo dobrze wyglądaliśmy w pierwszej połowie na tle swojego przeciwnika, podsumował występ swoich zawodników, Jacek Kolecki.

Trampkarze młodsi w Lidze Wojewódzkiej zajmują siódme miejsce. Już w najbliższą środę, 22 maja zespół złożony z zawodników urodzonych w 2005 i 2006 roku czeka wyjazdowe starcie z SPN Szamotuły. Ten mecz rozpocznie się o 18-tej.