NABÓR – AKADEMIA „JAROTA”

Nie zwlekaj i zapewnij swojemu dziecku miejsce w Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin już dziś i korzystaj z licznych korzyści wynikających z udziału Twojego syna/córki w zajęciach piłkarskich! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182.

Rozwój każdego zawodnika

W treningach może brać udział każde dziecko bez względu na posiadane umiejętności piłkarskie. Wychodzimy z założenia, że każdy zawodnik posiada talent, a naszym zadaniem jest jego rozwijanie. Cechuje nas absolutny brak presji związanej z wynikiem w najmłodszych kategoriach wiekowych. Naszą Akademię tworzą ludzie, dla których praca z dziećmi i młodzieżą jest pasją!

Treningi przez 12 miesięcy w roku – 3 lub 4 razy w tygodniu!

W Akademii „Jarota” nie ma czasu na nudę! Najmłodsze drużyny młodzieżowe trenują trzy (4-6 lat) lub cztery razy (7 lat i starsi) w tygodniu. Treningi odbywają się przez cały rok w trosce o harmonijny rozwój fizyczny dziecka. Co ważne podkreślenia zawodnicy wyjeżdżają też na obozy sportowe, a także biorą udział w letnich i zimowych półkoloniach po promocyjnych cenach.

Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Z dumą możemy pochwalić się, że zostaliśmy uhonorowani złotą gwiazdką PZPN! Akademia „Jarota” znalazła się w elitarnym gronie najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. Jesteśmy jednym klubem w regionie, który takie wyróżnienie otrzymał. Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej daje pewność rodzicom, że spełniamy najwyższe standardy szkoleniowe.

Klub patronacki LECHA POZNAŃ

Jarota Jarocin i Lech Poznań podpisały porozumienie, na mocy którego 7-krotny Mistrz Polski został klubem patronackim jarocińskiej Akademii. Współpraca głównie polega na dodatkowych treningach dla zawodników, którzy będą obserwowani przez skautów „Kolejorza”. Ponadto piłkarze drużyn młodzieżowych będą uczestniczyli w turniejach organizowanych przez Lecha.

Wychowankowie Jaroty trafiają do Ekstraklasy

Jesteśmy jednym z największych klubów w Wielkopolsce. Do najbardziej znanych wychowanków naszego klubu w ostatnich latach należą Karol Danielak i Bartosz Kieliba, którzy teraz grają w Ekstraklasie. Nic więc dziwnego, że uchodzimy za najbardziej rozpoznawalny klub w Jarocinie!

Bogata infrastruktura i kadra trenerska

Treningi odbywają się na nowoczesnych obiektach spółki Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6. Tam trenujemy na czterech boiskach i w hali sportowej. Ponadto korzystamy z orlików i sali gimnastycznych w okresie jesienno-zimowym. Nasi trenerzy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy w dziedzinie nauczania piłki nożnej – posiadający licencję trenerskie UEFA A, B i C.

Profilaktyka i zdrowie

Akademia oferuję także uczestnictwo w zupełnie darmowych projektach profilaktycznych. W szczególności dotyczą one zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej poprzez rozwój edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, a także działań mających na celu zapobieganiu wszelkim negatywnym skutkom szeroko rozumianych uzależnień, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Lokalizacja – WITASZYCE!

Twoje dziecko nie musi mieszkać w Jarocinie, aby trenować w Jarocie! Prowadzimy treningi piłkarskie w Witaszycach, w których oprócz chłopców mogą brać udział także dziewczynki! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w hali Zespołu Szkół w Witaszycach.

Jakie opłaty wiążą się z zapisaniem dziecka do Akademii?

Mamy najniższe składki! Opłata za prowadzenie szkolenia wynosi zaledwie 100 zł miesięcznie. Dodatkowo dziecko, które dołączy do naszej Akademii otrzyma darmową klubową koszulkę.

Jak zapisać dziecko do Akademii Piłkarskiej „Jarota”?

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182 lub napisać wiadomość na adres mailowy: akademia@jarota.com. Zapraszamy do udziału w treningach zapoznawczych, które nic nie kosztują! Nasi trenerzy po zakończonych treningach przekażą Państwu wszystkie niezbędne informacje.

Zobacz oficjalny profil Akademii Piłkarskiej Jaroty Jarocin