NABÓR – AKADEMIA „JAROTA”

Nie zwlekaj i zapewnij swojemu dziecku miejsce w Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin już dziś i korzystaj z licznych korzyści wynikających z udziału Twojego syna/córki w zajęciach piłkarskich! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182.

Rozwój każdego zawodnika

W treningach może brać udział każde dziecko bez względu na posiadane umiejętności piłkarskie. Wychodzimy z założenia, że każdy zawodnik posiada talent, a naszym zadaniem jest jego rozwijanie. Cechuje nas absolutny brak presji związanej z wynikiem w najmłodszych kategoriach wiekowych. Naszą Akademię tworzą ludzie, dla których praca z dziećmi i młodzieżą jest pasją!

Treningi przez 12 miesięcy w roku – 3 lub 4 razy w tygodniu!

W Akademii „Jarota” nie ma czasu na nudę! Najmłodsze drużyny młodzieżowe trenują trzy (4-6 lat) lub cztery razy (7 lat i starsi) w tygodniu. Treningi odbywają się przez cały rok w trosce o harmonijny rozwój fizyczny dziecka. Co ważne podkreślenia zawodnicy wyjeżdżają też na obozy sportowe, a także biorą udział w letnich i zimowych półkoloniach po promocyjnych cenach.

Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Z dumą możemy pochwalić się, że zostaliśmy uhonorowani złotą gwiazdką PZPN! Akademia „Jarota” znalazła się w elitarnym gronie najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. Jesteśmy jednym klubem w regionie, który takie wyróżnienie otrzymał. Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej daje pewność rodzicom, że spełniamy najwyższe standardy szkoleniowe.

Klub patronacki LECHA POZNAŃ

Jarota Jarocin i Lech Poznań podpisały porozumienie, na mocy którego 7-krotny Mistrz Polski został klubem patronackim jarocińskiej Akademii. Współpraca głównie polega na dodatkowych treningach dla zawodników, którzy będą obserwowani przez skautów „Kolejorza”. Ponadto piłkarze drużyn młodzieżowych będą uczestniczyli w turniejach organizowanych przez Lecha.

Wychowankowie Jaroty trafiają do Ekstraklasy

Jesteśmy jednym z największych klubów w Wielkopolsce. Do najbardziej znanych wychowanków naszego klubu w ostatnich latach należą Karol Danielak i Bartosz Kieliba, którzy teraz grają w Ekstraklasie. Nic więc dziwnego, że uchodzimy za najbardziej rozpoznawalny klub w Jarocinie!

Bogata infrastruktura i kadra trenerska

Treningi odbywają się na nowoczesnych obiektach spółki Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6. Tam trenujemy na czterech boiskach i w hali sportowej. Ponadto korzystamy z orlików i sali gimnastycznych w okresie jesienno-zimowym. Nasi trenerzy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy w dziedzinie nauczania piłki nożnej – posiadający licencję trenerskie UEFA A, B i C.

Profilaktyka i zdrowie

Akademia oferuję także uczestnictwo w zupełnie darmowych projektach profilaktycznych. W szczególności dotyczą one zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej poprzez rozwój edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, a także działań mających na celu zapobieganiu wszelkim negatywnym skutkom szeroko rozumianych uzależnień, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Jakie opłaty wiążą się z zapisaniem dziecka do Akademii?

Mamy najniższe składki! Opłata za prowadzenie szkolenia wynosi zaledwie 150 zł miesięcznie.

Jak zapisać dziecko do Akademii Piłkarskiej „Jarota”?

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182 lub napisać wiadomość na adres mailowy: akademia@jarota.com. Zapraszamy do udziału w treningach zapoznawczych, które nic nie kosztują! Nasi trenerzy po zakończonych treningach przekażą Państwu wszystkie niezbędne informacje.

Zobacz oficjalny profil Akademii Piłkarskiej Jaroty Jarocin