Ostatni kwadrans zadecydował o wyniku

W meczu drugiej kolejki rozgrywek I Ligi Okręgowej zespół orlików starszych przegrał na wyjeździe z KKS-em Kalisz. O wygranej gospodarzy zadecydowała końcówka całego spotkania.

Poniedziałkowe starcie rozpoczęło się od wyrównanej gry z obu stron. Choć na przerwę w lepszych humorach schodzili rywale, to po zmianie stron gracze z Jarocina szybko zaprezentowali efektowny futbol. Nasi piłkarze z rocznika 2009 byli bliscy nawet doprowadzenia do wyrównania. Ostatecznie w ostatnich piętnastu minutach szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili zawodnicy z Kalisza, którzy triumfowali różnicą pięciu goli. Dla JKS-u dwie bramki strzelił Dawid Trochanowski, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Becela, Nikodem Wysocki oraz Adam Sieciński.

Zespół trenera Piotra Krysia po dwóch ligowych kolejkach zamyka ligową tabelę. Szansa na zdobycie pierwszych punktów nadarzy się już w piątek, 20 września. Wtedy do Jarocina przyjedzie drużyna z Akademii Piłkarskiej z Ostrzeszowa. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00.