Adam Sobczyk zagrał w turnieju okręgów

15 maja został rozegrany Turniej Okręgów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii E1 Orlik. W kadrze Kaliskiego OZPN-u nie zabrakło zawodnika z Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin.

Adam Sobczyk od pierwszych zajęć treningowych w naszym klubie występuje na pozycji bramkarza. To właśnie między słupkami czuje się najpewniej i jest to widoczne podczas meczów ligowych. Jego pierwszym trenerem był Mirosław Czajka. Wtorkowy turniej w Pleszewie został zdominowany przez reprezentantów naszego okręgu, którzy wygrali ze Strefą Poznańską 2:0, OZPN Konin 5:0, OZPN Piła 7:1 oraz zremisowali z OZPN Leszno 2:2. Rywalizację wśród zawodników z rocznika 2007 obserwował trener kadry Wielkopolskiego ZPN – Mirosław Wódkowski, dla którego była to doskonała okazja zobaczenia w akcji wszystkich najlepszych piłkarzy w naszym województwie.

W dniach 30 maj – 3 czerwiec kadra Kaliskiego OZPN-u,  licząca 20 zawodników wyjedzie na turniej międzynarodowy do Stuttgardu. Tam nie zabraknie również bramkarza JKS-u, Adama Sobczyka. Życzymy powodzenia w Niemczech! 

Jarota Jarocin
Gwardia
KP Starogard
0:1
Jarota Jarocin