Cenny punkt juniorów młodszych

Juniorzy młodsi zremisowali na stadionie miejskim w Jarocinie z Polonią Leszno 1:1.

Niedzielne spotkanie było ważne dla obu zespołów w kontekście utrzymania w Lidze Wojewódzkiej. Drużyna z Leszna przed tym pojedynkiem znajdowała się na szóstej pozycji w tabeli, a o pozycję niżej sklasyfikowani byli podopieczni trenera Kamila Stefaniaka w stawce ośmiu drużyn.

Mecz lepiej ułożył się dla gości, którzy w 12. minucie objęli prowadzenie. Nasi piłkarze szybko jednak doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców na osiem minut przed końcem pierwszej części gry wpisał się Filip Glinkowski, dla którego było to czwarte trafienie w obecnym sezonie.

W drugiej połowie żadna z drużyn nie zdobyła już bramki i obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów. Jarociniacy wciąż zajmują siódme miejsce w rozgrywkach, a do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery kolejki. W sobotę gracze JKS-u zmierzą się z Nielbą Wągrowiec.

Jarota Jarocin – Polonia 1912 Leszno 1:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Miłosz Sobkowiak – Marcel Kwieciński (50’ – Antoni Bzodek), Bartosz Bogaczyk (50’ – Kajetan Oleśków), Przemysław Fiołka (78’ – Jonasz Regus), Filip Glinkowski (72’ – Mikołaj Karpiński), Cezary Janicki, Bartosz Karolczak, Mikołaj Kowalski, Damian Krzyżaniak, Jakub Orzłowski.