Cenny remis juniorów starszych

W Boże Ciało swoje spotkanie ligowe rozegrali również zawodnicy urodzeni w 1999 i 2000 roku. Juniorzy starsi w roli gospodarza zremisowali z Wartą Śrem 2:2 w Lidze Wojewódzkiej.

Przez pierwsze pół godziny pojedynku z ostatnią w stawce Wartą gospodarze nie potrafili udokumentować swojej przewagi na boisku. Goście wykorzystali to w końcówce pierwszej części gry. Bartosz Kubiak w 44. minucie zmuszony był wyciągnąć z własnej bramki. W drugiej połowie sytuacja się nie zmieniła, ale to rywale niespodziewanie w 71. minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Wyraźnie podrażnieni gracze z Jarocina ruszyli do odrabiania strat. Cztery minuty później do siatki trafił Wojciech Nowak, a w jednej z ostatnich akcji meczu do wyrównania doprowadził Gabriel Sołtysiak.

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu 2017/18 piłkarze JKS-u zajmują 11. miejsce. Podopieczni trenera Pawła Janasa zmierzą się jeszcze z Unią Swarzędz, Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz Stalą Pleszew. Przypomnijmy, że z rozgrywkami na szczeblu wojewódzkim w kategorii A1 Junior pożegna się ostatni zespół w tabeli. Na ten moment jest nim Warta Śrem.

Jarota Jarocin – Warta Śrem 2:2 (0:1)

Jarota Jarocin: Bartosz Kubiak – Mikołaj Dzierla, Mateusz Gabryszak (64’ – Wojciech Kidoń), Jakub Klauza, Krystian Wawrzyniak, Wojciech Nowak, Gabriel Sołtysiak, Patryk Rzepka (46’ – Kacper Olszyna), Kacper Litka, Jakub Orzłowski, Dawid Kowalski (85’ – Kacper Mizera)