Dobry mecz w Baranowie

Niedzielne spotkanie zakończyło się porażką naszych trampkarzy młodszych z Akademią Piłkarską Reissa Poznań. Zespół z Jarocina stoczył jednak zacięty bój z wiceliderem Ligi Wojewódzkiej.

Od pierwszego gwizdka sędziego w Baranowie dominowali gospodarze. Zespół JKS-u w dwóch sytuacjach uratował słupek. Pomimo przewagi ekipa prowadzona przez Jacka Koleckiego nieźle wyglądała taktycznie i co ważne stworzyła kilka okazji strzeleckich. Do siatki rywali trafiali Miłosz Jeszkowski i Tobiasz Grabkowski. Na przerwę nasi zawodnicy schodzili więc z dwubramkową zaliczką. W drugiej odsłonie gra jarocińskiej drużyny się załamała. Faworyzowani zawodnicy APR-u strzelili trzy gole i mogli cieszyć się z kolejnego zwycięskiego meczu w Lidze Wojewódzkiej.

Przegraliśmy, ale rozegraliśmy dobre zawody. Staraliśmy się realizować założenia postawione przed tym pojedynkiem. Druga połowa była słabsza w naszym wykonaniu i to zaważyło o naszej minimalnej porażce z wiceliderem – podsumował niedzielny występ swoich zawodników, trener Jacek Kolecki.

Trampkarze młodsi rozegrali do tej pory dziesięć meczów ligowych. Obecnie zespół złożony z piłkarzy urodzonych w 2005 i wyróżniających z 2006 roku plasuje się na szóstej pozycji w tabeli. Podopieczni trenera Koleckiego w następną sobotę, 27 października o godz. 11:30 podejmą w roli gospodarza – Poznańską 13 Poznań.