Duży falstart juniorów młodszych

Nie najlepiej w rundę wiosenną weszli piłkarze Jaroty Jarocin urodzeni w 2003 roku. Podopieczni Piotra Skokowskiego przegrali w ubiegłym tygodniu z Polonią Środa Wielkopolska 1:5.

Początek czwartkowego meczu ułożył się po myśli naszych zawodników. Już w czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Maurycy Skowroński. Jednak po upływie pół godziny gry do siatki trafiali wyłącznie gracze średzkiej ekipy, którzy jeszcze przed przerwą zdobyli dwa gole. Zespół JKS-u po zmianie stron miał kilka świetnych sytuacji strzeleckich. Gości uratowała dwukrotnie poprzeczka, a raz piłka odbiła się od słupka. Na domiar złego ekipa z Jarocina nie wykorzystała rzutu karnego. Polonia ograniczyła się do skutecznych kontrataków. Trzy z nich zakończyły się powodzeniem.

Szkoleniowiec – Piotr Skokowski po zakończonym meczu był mocno nie pocieszony. – Porażkę biorę na siebie, powiedział tuż po spotkaniu. Drugie spotkanie ligowe w 2019 roku nasi zawodnicy rozegrają w Kaliszu. Tam zmierzą się na Majkowskim Wembley z Włókniarzem. Ten pojedynek odbędzie się 31 marca o godzinie 12:30.