Jarota Czajki unicestwia Kanarki

Kolejne zwycięstwo w Wielkopolskiej Lidze Juniora Starszego odnieśli piłkarze Jaroty Jarocin. Tym razem podopieczni Mirosława Czajki ograli bez większych problemów Canarinhos Skórzewo 5:0.

Jarota już od pierwszego gwizdka zdominowała niedzielne spotkanie. Pierwsza bramka dla naszej drużyny wpadła w 28. minucie, a na listę strzelców wpisał się Patryk Kempa. W 44. minucie w polu karnym sfaulowany został Patryk Rzepka. Jedenastkę na gola zamienił ponownie Patryk Kempa. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Jarociniacy stwarzali sobie wiele sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Kolejne bramki dla jarocińskiej drużyny zdobywali: Dawid Idzikowski, Dawid Kowalski oraz Patryk Rzepka. Piłkarze ze Skórzewa kończyli mecz w dziesiątkę.

– Ciężko się gra przeciwko drużynie, która w całym meczu gra na własnej połowie. Na pewno cieszą trzy punkty, zaangażowanie wszystkich moich zawodników, a także powrót do zespołu po trzymiesięcznej kontuzji Damiana Tomczaka oraz Marcina Brylla. Niestety nie ominęły nas kontuzje (Szymon Grodzki, Jakub Klauza, Mikołaj Dzierla i Dawid Kowalski przy.red). Przed nami dwa trudne wyjazdy do Kórnika i Ostrowa Wielkopolskiego. Powalczymy o pełną pulę, mówi trener juniorów starszych, Mirosław Czajka.

Dzięki niedzielnej wygranej zespół juniora starszego ma już 18. punktów na swoim koncie i zajmuje wysokie trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Jarota Jarocin – Canarinhos Skórzewo 5:0 (2:0)

Jarota: Marcin Wojciechowski – Konrad Glinkowski (46′ – Dawid Kowalski), Szymon Grodzki (32′ – Damian Tomczak), Mateusz Zięciak, Oskar Maciejewski, Miłosz Gruchot (56′ – Konrad Kwiatkowski), Dawid Idzikowski, Alan Janowski, Patryk Kempa (85′ – Adam Ratajczak), Patryk Rzepka (65′ – Marcin Bryll), Przemysław Rzepka (65′ – Wojciech Nowak).