Juniorzy młodsi porażką zakończyli rundę jesienną

W meczu kończącym pierwszą część sezonu 2017/18 w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych podopieczni Kamila Stefaniaka ulegli zespołowi z Suchego Lasu 2:7.

Sobotnie spotkanie od początku ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy po siedmiu minutach gry prowadzili już 1:0. W 27. minucie do wyrównania doprowadził Cezary Janicki, ale rywale przed zmianą stron wyszli ponownie na prowadzenie. W drugiej części gry zawodnicy z Suchego Lasu zdobyli kolejne trzy gole od 44. do 46. minuty. Jarociniacy odpowiedzieli w 52. minucie po trafieniu Bartosza Bogaczyka. W końcówce meczu miejscowi pokonali bramkarza JKS-u jeszcze dwa razy.

Juniorzy młodsi w czternastu pojedynkach zdobyli siedem punktów. Podopieczni trenera Stefaniaka zakończyli rundę jesienną na siódmym miejscu w stawce ośmiu zespołów w Lidze Wojewódzkiej.

Suchary Suchy Las – Jarota Jarocin 7:2 (2:1)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak (60’ – Dominik Jarecki) – Bartosz Bogaczyk, Antoni Bzodek, Przemysław Fiołka, Filip Glinkowski (70’ – Aleks Biadaszkiewicz), Cezary Janicki, Mateusz Klapczyński, Mikołaj Kowalski, Damian Krzyżaniak, Jakub Orzłowski, Piotr Stachowiak (60’ – Jonasz Regus).