Juniorzy młodsi przegrywają z Kotwicą Kórnik

Podopieczni Kamila Stefaniaka przegrali w Lidze Wojewódzkiej z Kotwicą Kórnik 1:3.

Niedzielne spotkanie w ramach 12. kolejki znakomicie rozpoczęli goście, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenia. Piłkarze JKS-u odpowiedzieli szesnaście minut później po trafieniu Damiana Krzyżaniaka. Przed przerwą ekipa z Kórnika wyszła ponownie na prowadzenie, a w drugiej części gry w 58. minucie ustaliła wynik meczu. Dla podopiecznych trenera Stefaniaka była to dziewiąta porażka w obecnym sezonie w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych.

Taki stan rzeczy sprawił, że drużyna z Jarocina wciąż zajmuje siódme miejsce w tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze dwie kolejki, w których nasi zawodnicy zmierzą się Błękitnymi Wronki oraz Sucharami Suchy Las. Pojedynki odbędą się kolejno 21 i 28 października.

Jarota Jarocin – Kotwica Kórnik 1:3 (1:2)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Bartosz Bogaczyk, Antoni Bozdek (70’ – Krzysztof Zdunek), Piotr Stachowiak, Przemysław Fiołka, Filip Glinkowski, Mikołaj Karpiński (62’ – Jonasz Regus), Mateusz Klapczyński, Mikołaj Kowalski, Damian Krzyżaniak, Jakub Orzłowski.