Juniorzy młodsi przegrywają z liderem

Dobre spotkanie w ostatnią sobotę rozegrali juniorzy młodsi w ramach Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Kamila Stefaniaka przegrali po niezłej grze z liderem – Nielbą Wągrowiec 0:2.

Dla naszych zawodników urodzonych w 2001 i 2002 był to przedostatni pojedynek w tegorocznym sezonie. W pierwszej połowie piłkarze JKS-u mieli dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Pierwszą z nich zmarnował Mateusz Gabryszak, który przestrzelił z bliskiej odległości. Chwilę później sytuacji sam na sam nie wykorzystał Jakub Orzłowski. Po zmianie stron gospodarze byli skuteczniejsi, wykorzystali błędy jarocińskiej defensywy i po osiemdziesięciu minutach gry schodzili z boiska jako zwycięzcy. – Żałujemy, że do Jarocina wróciliśmy bez punktów. Zasłużyliśmy co najmniej na remis, mówił po powrocie do naszego miasta, trener Kamil Stefaniak.

Juniorzy młodsi w czwartek, 31 maja rozegrają ostatni pojedynek w Lidze Wojewódzkiej. Ich rywalem będzie Kotwica Kórnik. Niezależnie od końcowego rezultatu gracze z Jarocina zakończą sezon na piątej pozycji w stawce siedmiu zespołów.

Nielba Wągrowiec – Jarota Jarocin 2:0 (0:0)

Jarota Jarocin: Miłosz Sobkowiak (75’ – Dominik Jarecki) – Krystian Wawrzyniak, Antoni Bzodek, Mateusz Gabryszak (75’ – Adam Studziński), Mateusz Klapczyński, Bartosz Karolczak (70’ – Bartosz Stefaniak), Mikołaj Kowalski, Piotr Stachowiak (60’ – Kajetan Oleśków), Kacper Litka (48’ – Filip Glinkowski), Bartosz Bogaczyk (41’ – Damian Krzyżaniak), Jakub Orzłowski.