Juniorzy młodsi wiceliderem!

Niepokonani w sezonie 2019/20 pozostają juniorzy młodsi B1. Nasza najstarsza drużyna młodzieżowa ograła Olimpię Koło w ramach 4. kolejki Ligi Wojewódzkiej.

W deszczowe sobotnie przedpołudnie zobaczyliśmy kolejny dobry mecz w wykonaniu juniorów młodszych. Choć w pierwszej części zespół z Jarocina nie potrafił znaleźć recepty na pokonanie bramkarza rywali, to po zmianie stron uczynił to aż trzykrotnie.  Pierwszego gola nasi piłkarze zdobyli w pięćdziesiątej minucie, kiedy to futbolówkę do własnej siatki skierował jeden z graczy z Koła. Ostatni kwadrans gry przyniósł nam jeszcze dwa trafienia. Na listę strzelców wpisali się Maurycy Skowroński i Bartosz Dyoniziak. Ostatecznie pojedynek zakończył się rezultatem 3:0.

Dzięki mądrej i konsekwentnej postawie zespół juniorów młodszych zdobył kolejne ważne punkty na szczeblu wojewódzkim. Podopieczni trenera Skokowskiego obecnie zajmują drugie miejsce w ligowej stawce. Jarociniacy z rocznika 2003 w najbliższą sobotę,14 września udadzą się do Lubonia. To starcie rozpocznie się o godz. 9:00.


Liga Wojewódzka B1 Junior (4. kolejka – 7.09.2019 rok)
Jarota Jarocin – Olimpia Koło 3:0 (0:0)

Jarota Jarocin: Jakub Szymański – Bartosz Kantek (87’ – Miłosz Nowakowski), Szymon Bogaczyk, Bartosz Borysiak (85’ – Miłosz Nowak), Aleksander Pisarczyk, Bartosz Dyoniziak, Kajetan Oleśków (88’ – Bartosz Szymkowiak), Kacper Boruta (84’ – Dawid Bartkowiak), Mikołaj Szcześniak, Maurycy Skowroński (88’ – Jakub Wasik) , Norbert Tokarz.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew