Juniorzy przegrali z Tarnovią

Bez punktów do Jarocina w ostatnią sobotę wrócili podopieczni Pawła Janasa. Drużyna juniorów starszych przegrała na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne 2:4.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 29. minucie wyszli na prowadzenie. Piłkarze JKS-u odpowiedzieli dosłownie sto dwadzieścia sekund później. Bramkę zdobył Adam Ratajczak. Na cztery minuty przed końcem pierwszej części gry na listę strzelców wpisał się Wojciech Kidoń, co pozwoliło jarocińskiej ekipie realnie myśleć o zwycięstwie na trudnym terenie.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli już zawodnicy z Tarnowa Podgórnego. W 55. minucie doprowadzili do wyrównania, a w ostatnim kwadransie gry zdobyli dwa gole, które przesądziły o wygranej nad Jarotą Jarocin. Podopieczni Pawła Janasa zanotowali spadek w ligowej tabeli na 12. miejsce – ostatnie gwarantujące utrzymanie w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Jarota Jarocin 4:2 (1:2)

Jarota Jarocin: Krzysztof Konieczny – Gabriel Sołtysiak, Krystian Wawrzyniak, Adam Ratajczak (77’ – Przemysław Radziejewski), Mikołaj Dzierla, Bartosz Karolczak, Wojciech Kidoń (80’ – Bartosz Branicki), Jakub Klauza, Kacper Litka, Wojciech Nowak, Patryk Rzepka.