Juniorzy starsi z kolejną porażką

Wysoką porażką zakończyło się zaległe spotkanie w ramach Ligi Wojewódzkiej dla naszych juniorów starszych, którzy ulegli na wyjeździe Centrze Ostrów Wlkp. aż 1:5.

Środowe spotkanie w ramach 10. kolejki znakomicie rozpoczęli gospodarze. Już w 4. minucie piłkę z siatki musiał wyciągać bramkarz – Krzysztof Konieczny. Kolejne gole padały odpowiednio w 21. i 23. minucie. Po zmianie stron piłkarze z Ostrowa Wielkopolskiego dołożyli jeszcze dwa trafienia, a honorową bramkę dla JKS-u zdobył Wojciech Kidoń.

Była to już szósta porażka podopiecznych Pawła Janasa w sezonie 2017/18 na dziewięć potyczek ligowych. Drużyna z Jarocina z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę, 14 października naszych juniorów starszych czeka ważny pojedynek z Calisią Kalisz. To spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie o godz. 10:00.

Centra Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 5:1 (3:0)

Jarota Jarocin: Krzysztof Konieczny – Krystian Wawrzyniak, Patryk Łaboda (8’ – Kacper Litka), Gabriel Sołtysiak (80’ – Mateusz Klapczyński), Mikołaj Dzierla, Bartosz Karolczak (52’ – Wojciech Kidoń), Jakub Klauza, Szymon Komendziński, Wojciech Nowak (77’ – Adam Ratajczak), Patryk Rzepka (75’ – Przemysław Radziejewski), Dawid Kowalski.