Kania Gostyń pokonała trampkarzy starszych

W meczu 10. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy piłkarze z Jarocina w roli gospodarza przegrali z Kanią Gostyń 0:1. Po tym meczu nasi zawodnicy z rocznika zajmują siódmą pozycję w ligowej tabeli.

Od pierwszych minut starcie pomiędzy ekipami JKS-u i Gostynia było bardzo zacięte. Żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować znaczącej przewagi w posiadaniu piłki. To skutkowało tym, że na piętnastominutową przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie. O losach całego pojedynku zadecydowała 63. minuta. To właśnie wtedy goście strzelili decydującą bramkę. W ostatnich minutach gra toczyła się już głównie pod dyktando naszych zawodników, jednak ich akcje nie przyniosły pożądanych efektów. Tym samym rezultat spotkania nie uległ już zmianie do jego zakończenia.

Do zakończenia sezonu 2017/18 w kategorii wiekowej C1 Trampkarz pozostały jeszcze cztery kolejki. Jarociniacy kolejno zmierzą się z UKS-em Śrem, Wartą Poznań, Akademią Piłkarską Reissa Jarocin oraz Liderem Swarzędz. Na ten moment podopieczni trenera Piotra Skokowskiego zajmują siódmą lokatę w lidze.

Jarota Jarocin – Kania Gostyń 0:1 (0:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Dawid Bartkowiak, Bartosz Szymkowiak, Szymon Bogaczyk, Miłosz Nowakowski, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Mikołaj Szcześniak, Krzysztof Wieliński, Norbert Tokarz.

Na zmianę wchodzili: Bartłomiej Janowski, Jakub Bartkowiak, Wiktor Kubiak, Kacper Rybarczyk, Tobiasz Stefaniak.