Kolejna wygrana trampkarzy starszych

Siódme zwycięstwo w rozgrywkach I Ligi Okręgowej organizowanej przez Kaliski OPZN odnieśli podopieczni Andrzeja Ziai, którzy w roli gospodarza pokonali Centrę Ostrów Wlkp. 4:2.

W pierwszej połowie jarociński zespół popełnił dwa błędy w obronie po których stracił dwie bramki. Jarociniacy odpowiedzieli raz po golu Gabriela Wawrzyniaka. Po zmianie stron piłkarze z Jarocina zdominowali grę i stwarzali sobie dobre okazje do zdobycia bramki. Już kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy do siatki rywala trafił Filip Glinkowski. Chwilę później na listę strzelców wpisał się Jakub Stachowiak, a wynik meczu ustalił Gabriel Wawrzyniak.

– Moja drużyna pokazała charakter. Potrafiła odwrócić losy spotkania i zwyciężyć w tym pojedynku. Na pewno w kolejnym meczu nie możemy sobie pozwolić na takie błędy jak z pierwszej połowy. Druga część gry pokazała, że stać nas na dobrą grę w ataku i obronie, mówił trener Andrzej Ziaja.

Jarota Jarocin – Centra Ostrów Wlkp. 4:2 (1:2)

Jarota: Miłosz Sobkowiak – Cezary Janicki, Damian Krzyżaniak, Mikołaj Karpiński, Marcel Kwieciński, Kajetan Oleśków, Mikołaj Kowalski, Gabriel Wawrzyniak, Filip Glinkowski, Jakub Stchowiak, Jakub Orzłowski.

Na zmiany wchodzili: Piotr Marecki, Jakub Pietrzak, Antoni Bzodek, Jonasz Regus, Piotr Kostrzewa, Kacper Jarmuż, Marcel Szczepaniak.

Terminarz – I Liga Okręgowa Trampkarz C1 (KALISZ)

Tabela – I Liga Okręgowa Trampkarz C1 (KALISZ)