Lider z Konina za silny

Porażką zakończyło się niedzielne spotkanie dla trampkarzy starszych. W jedenastej kolejce zespół z Jarocina przegrał wyjazdowe starcie z liderem Ligi Wojewódzkiej – Górnikiem Konin.

Decydujący o losach spotkania okazał się pierwszy kwadrans gry. W tym okresie czasu gospodarze zdobyli trzy gole i mogli do ostatniej minuty kontrolować wydarzenia na boisku. Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka byli w stanie strzelić jednego gola. Na listę strzelców wpisał się Franciszek Bzodek. W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko zawodnicy z Konina, którzy ostatecznie wygrali różnicą ośmiu trafień (9:1).

Trampkarze starsi nadal zajmują piąte miejsce w ligowej stawce. Ich kolejnym rywalem będzie Polonia Środa Wielkopolska. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę, 2 czerwca o godz. 9-tej.