Mecz walki zakończony remisem

Trampkarze starsi w ostatnią niedzielę rozegrali kolejne spotkanie w Lidze Wojewódzkiej. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Matuszaka zremisował z Polonią Środa Wlkp. 1:1.

Od pierwszej minuty pojedynek stał na wysokim poziomie. Bardzo dobrze w bramce prezentowali się golkiperzy, którzy kilka razy uchronili swoje zespoły przed utratą bramki. Jednak jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście ze Środy Wlkp. Po przerwie większą skuteczność zaprezentowali gracze trenera Matuszaka. Właśnie w drugiej połowie gola dla JKS-u zdobył Wojciech Lamprecht. Jak się okazało później było to trafienie na wagę punktu w 12. kolejce Ligi Wojewódzkiej.

– Był to typowy mecz walki. Żaden zawodnik nie odstawiał nogi. Gratuluje mojej drużynie niezłej gry i zaangażowania. Wielki szacunek za występ w obliczu wysokiej temperatury, powiedział trener Krzysztof Matuszak.

Trampkarze starsi po dziesięciu ligowych spotkaniach zajmują piąte miejsce w ligowej stawce. Nasi zawodnicy w najbliższy wtorek rozegrają mecz awansem z trzynastej kolejki. Ich rywalem będzie Włókniarz Kalisz. Początek o 19-tej.