Minimalna porażka Trampkarzy Starszych z poznańskim Lechem

Zabrakło niewiele, aby podopieczni Kamila Stefaniaka wywieźli z trudnego terenu korzystny wynik. W grupie „mistrzowskiej” Poznańskiej Klasy Okręgowej nasi piłkarze ulegli obecnemu liderowi rozgrywek 1:2.

Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczęli piłkarze z Poznania, którzy przeważali i stwarzali sytuację pod bramką jarocińskiej ekipy. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 24. minucie i do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.
W drugiej części gry podopieczni Kamila Stefaniaka zagrali zdecydowanie lepiej i w 60. minucie doprowadzili do wyrównania. Krystian Wawrzyniak w środku pola przejął piłkę i zagrał ją do Dawida Krzyżaniaka, który z lewej nogi z okolicy dwudziestego metra przelobował wychodzącego bramkarza z Poznania.
Pięć minut później piłkarze z Poznania wywalczyli rzut karny, ale świetną interwencją popisał się Kacper Słupski, który obronił strzał z jedenastego metra napastnika gospodarzy. Nasi rywale nie zamierzali na tym poprzestać i w 70. minucie po składnej akcji całego zespołu zdobyli zwycięskiego gola.

Lech Poznań – JKS Jarota Jarocin 2:1 (1:0)
Jarota: Kacper Słupski – Mateusz Gabryszak, Przemysław Fiołka, Patryk Gruchot, Kacper Litka, Bartosz Bogaczyk, Krystian Wawrzyniak, Dawid Krzyżaniak, Wiktor Smołaga, Szymon Komendziński, Krzysztof Bartczak.
Na zmiany wchodzili: Bartosz Karolczak, Jakub Wawrzyniak, Mikołaj Pawlik, Przemysław Radziejewski, Barrosz Stefaniak, Emil Duda, Kamil Urbaniak.
Terminarz – I Liga Okręgowa C1 Trampkarz „Gr. M”
Tabela – I Liga Okręgowa C1 Trampkarz „Gr. M”